پنجشنبه 27 خرداد 1400   06:34:53
1397/1/22 چهارشنبه

کارخانه آسفالت سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج، به طور رسمی و با حضور "مصطفی محمد نجار" وزیر کشور در دیماه سال 1390 افتتاح شد.
 
برای راه اندازی این کارخانه، سازمان، بدون احتساب هزینه زمین، بیش از سه میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار صرف شده است.
 
احداث کارخانه آسفالت عاملی در تعدیل و رفع مشکلات ناشی از کمبود آسفالت تلقی می شود که با اجرای این طرح می توان به عنوان یکی از برنامه‌های عمرانی مثبت و موفق مدیریت شهری کرج مطرح کرد که در شهرداری کرج صورت گرفته است.
 
در این راستا، فراهم آوردن زیرساختهای شهری از مهمترین تعهدات و مسئولیت های شهرداری بوده است و احداث کارخانه آسفالت و تولید آن زمینه های مساعد را برای تحقق این مهم فراهم کرده است. هدف از احداث کارخانه آسفالت در کرج، بی نیاز کردن این کلانشهر از واردات آسفالت بوده است. گفتنی است؛ این کارخانه با ایجاد ظرفیت های مساعد می تواند نیاز استان به این محصول را نیز تامین کند
.
 
 
این کارخانه یکی از کارخانه های مدرن تولید آسفالت است که مجموعه مدیریت شهری کرج اعم از شورای اسلامی شهر و شهرداری اهتمام ویژه ای برای اجرای موفق آن داشتند.
 سیاست اجرایی کردن طرح نهضت آسفالت در کرج، تامین زیرساخت های لازم شهری که آسفالت از مهمترین آنها است، می باشد و در همین زمینه، طرح نهضت آسفالت در کرج با توجه به فرسودگی آسفالت در برخی معابر اصلی و فرعی امری مهم تلقی می شود و می توان گفت با پیگیری جدی مسئولان ذیربط اجرای این طرح، تا کنون کرج در خصوص وضعیت آسفالت معابر دچار تحول بسیار چشمگیری شده است.
 
 
 
این کارخانه، نقش بسزایی در بهبود وضعیت معابر و خیابان های سطح شهر دارد.   تردد آسان و ایمن در سطح شهر از نیازهای ضروری شهروندان کلانشهر کرج است که طرح نهضت آسفالت با هدف تامین این نیاز اساسی تدوین شده است.
 
 گفتنی است؛ ساماندهی موضوعات مختلف، اجرای طرح نهضت آسفالت با هدف عملیاتی کردن این طرح در حداقل زمان ممکن در گرو برنامه ریزی های مشخص و کارآمد به همراه نیروهای زبده و کارآزموده صورت می گیرد.
 
کارخانه آسفالت سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج، در 2 شیفت کاری و با تمام ظرفیت‌های موجود موفقیتهایی را در زمینه افزایش میزان تناژ آسفالت کسب کرده است.
 
برنامه ویژه مدیریت کارخانه و مجموعه اجرایی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج، برآن است تا ضمن حفظ ظرفیت تولید موجود که در حال حاضر به روزی سه هزار تن می رسد، در آینده این ظرفیت را به میزان قابل توجهی ارتقاء بخشد.
 
کلیه پرسنل شاغل در این کارخانه واقف هستند که میزان و کیفیت محصول تولید شده در این واحد تولیدی ارتباط مستقیم به میزان و کیفیت بخش عمده ای از خدمات عمرانی شهرداری دارد که به شهروندان ارائه می شود.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 635255
تعداد بازديد کنندگان سايت: 43581463 تعداد بازديد زيرپورتال: 652328 اين زيرپورتال امروز: 140 سایت در امروز: 6309 اين صفحه امروز: 124
1395/5/30 شنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.