پنجشنبه 27 خرداد 1400   07:11:40
1397/1/22 چهارشنبه

1400/2/11 شنبه
پیام رییس سازمان عمران به مناسبت روز کارگر و فرا رسیدن شبهای قدر و ایام شهادت حضرت علی (ع)
رییس سازمان عمران شهرداری کرج در پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر ، فرارسیدن شبهای نورانی قدر و ایام شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) را به پرسنل سازمان عمران تسلیت گفت .


 رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج در پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر ، فرارسیدن شبهای نورانی قدر و ایام شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) را به پرسنل سازمان عمران تسلیت گفت .

متن پیام به شرح زیر است :
براي پيشرفت و آباداني هر كشوري نياز به فعاليت و تلاش همه افراد بوده و تعامل و همكاري اعضاي جامعه در اين امر نقش به سزائي دارد.
در اين ميان نقش كارگران به عنوان تلاش گران عرصه هاي اقتصادي، مُهر تأييدي است بر لزوم حضور هميشگي اين قشر زحمتکش.
بي شك هر جامعه اي كه از فرصت انديشه و بازوي هنرمند كارگران استفاده بهينه اي نمايد، به توسعه و پيشرفت بيشتري دست خواهد يافت و بر مسئولين فرض است كه نسبت به برآوردن نيازهاي حياتي اين نيروهاي پرتلاش توجه ويژه داشته و از ظرفيت هاي خود  براي تأمين رفاه عمومي كارگران استفاده نمايند.

عاقلی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت علی (ع) و فرارسیدن شبهای نورانی  قدر و برخورداری همگان از فیوضات این شبها ، 11 ارديبهشت ماه روز جهاني كار و كارگر را به كارگران زحمتكش سازمان عمران تبريك و تهنيت گفت واظهار امیدواری کرد همواره براي نيل به اهداف سازمان تلاش نموده و در راه عمران و آبادانی شهر کرج کوشا باشند.
 


نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 635276
تعداد بازديد کنندگان سايت: 43582044 تعداد بازديد زيرپورتال: 652350 اين زيرپورتال امروز: 162 سایت در امروز: 6890 اين صفحه امروز: 145
1395/5/30 شنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.