پنجشنبه 27 خرداد 1400   05:50:30
1397/1/22 چهارشنبه

1400/2/16 پنجشنبه
روز قدس، نماد وحدت و اراده امت اسلامی، بر تحقق وعده الهی در آزادی قدس شریف
علیرضا عاقلی؛ رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس به عنوان نماد وحدت و اراده امت اسلامی، بر تحقق وعده الهی در آزادی قدس شریف تأکید کرد. 

 علیرضا عاقلی؛ رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس به عنوان نماد وحدت و اراده امت اسلامی، بر تحقق وعده الهی در آزادی قدس شریف تأکید کرد.

 در متن پیام آمده است :
امام خمینی (ره): "روز قدس روز جهانی است، روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.
نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با عنوان روز قدس نخستین قبله مسلمانان ازآن‌جهت حائز اهمیت است که نور امید در دل مستضعفان جهان روشن کرد و به فرصتی همیشگی برای توجه به سرنوشت فلسطین عزیز مبدل گردید تا جهانیان بدانند سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی عمیق و ارتباطی جدانشدنی دارد.

روز قدس، روز تجدید اسلام و نماد وحدت و اقتدار مسلمین در حمایت امت اسلام از آرمان قدس شريف و فلسطين به شمار مي‏رود؛ روزي که نه تنها ملت بيدار و آگاه ايران اسلامي، بلکه تمامي ملت‌هاي عدالت‌طلب، آزادانديش و آزادي‌خواه در اقصي نقاط جهان، انزجار قلبي خود را نسبت به رفتارهاي ضد انساني و جنايات ددمنشانه رژيم غاصب صهيونيسم عليه ملت مظلوم فلسطين، ابراز مي‌دارند.
.
عاقلی با اشاره به عدم برگزاری راهپیمایی روز قدس با توجه به شرایط کرونا در کشور ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، ميراث ماندگار معمار کبير انقلاب، با آرزوي قبولي طاعات و عبادات اين ماه پرفيض الهي از پرسنل سازمان عمران دعوت کرد با شکوهتر از سال‌هاي گذشته همگام و همصدا با ساير مسلمانان در ديگر بلاد اسلامي، بار ديگر نفرت و انزجار خود را از استکبار و رژيم صهيونيستي به نمايش گذارده و فرياد رساي خود در حمايت از ملت ستمديده فلسطين و آزادي قدس شريف را به گوش جهانيان برسانند.
 


نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 635237
تعداد بازديد کنندگان سايت: 43580833 تعداد بازديد زيرپورتال: 652309 اين زيرپورتال امروز: 122 سایت در امروز: 5679 اين صفحه امروز: 106
1395/5/30 شنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.